Siparişleriniz 48 Saat İçinde Kargoda

Ürün sepetinize eklendi

Sepete git

Sinoz Lekeli Ciltlere Özel Aydınlatıcı Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Spf50 50 ml

Sinoz Lekeli Ciltlere Özel Aydınlatıcı Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Spf50 50 ml

8681925607226
MarkaSİNOZ
Ürün Kodu 8681925607226
Stok Durumu Tükendi
164,02 TL

Sinoz Lekeli Ciltlere Özel Aydınlatıcı Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Spf50 / Pa++++ 50 ml

Sinoz lekeli ciltlere özel aydınlatıcı yüksek korumalı yüz güneş kremi spf50+ / pa++++ ileri güneş koruma ve leke karşıtı teknolojisi ile ciltte leke oluşumuna neden olan güneş ışınlarına ve mavi ışıklara karşı cildi etkili korur. Iki etki bir arada, yeni leke oluşumunu önlerken, var olan lekelerin giderilmesinde etkili sonuç verir.

Güneşin zararlı ışınlarından korunurken koyu cilt lekelerine kusursuz bakım yap!

Sinoz lekeli ciltlere özel aydınlatıcı yüksek korumalı yüz güneş kremi spf50+ / pa++++ güneş ışınlarına karşı mükemmel koruma etkisi ile cildine ileri bakım sağlarken, koyu leke görünümünü azaltan ve yeni leke oluşumunu önler.

Koyu lekeleri hedef alır, güneşin sebep olduğu pigment üretimini önler. Serbest radikallere karşı cildini korur. Yaşlanma belirtileriyle savaşır. Ultra efektif formülü sayesinde cilt tonunuzu eşitler, nemlendirir. Parlak ve canlı bir görünüm verir, kolay emilir ve beyazlık bırakmaz.
E vitamini, provitamin b5 ve shea yağı içeren özel formülü sayesinde güneş koruma faktörü etkisi ile cildinizi besler ve bakım yapar.

Mükemmel koruma ile tek rutinin artık seninle...
Güneş lekeleri üzerinde ultra etki
Yaz-Kış tüm yıl güneşe karşı korkmadan korunmanın tam zamanı. Yeni sinoz lekeli ciltlere özel aydınlatıcı yüksek korumalı yüz güneş kremi spf50+ / pa++++ en hassas ciltleri bile yüksek güneş koruma ve leke karşıtı teknolojisi ile leke oluşumuna neden olan güneş ışınlarına ve mavi ışıklara karşı etkili korur. Koyu cilt lekelerine karşı kusursuz bakım yapar. Leke görünümünü hedef alır, güneşin sebep olduğu pigment üretimini önler. Serbest radikallere karşı korur. Yaşlanma belirtileriyle savaşır. Ultra efektif formülü sayesinde cilt tonunu eşitler.

Spf 50+ / pa++++ çok yüksek güneş korumasının yanı sıra nemlendirici ve yenileyici içerikler sayesinde yağlandırmadan cilt bariyerini korur. Cilde parlak ve sağlıklı bir görünüm verir. Kolay emilen ve beyazlık bırakmayan bu özel krem, makyaj öncesinde rahatlıkla kullanılabilir.

164,02 TL
Bu ürünü şu an
Kişi inceliyor
Whatsapp destek hattı