Siparişleriniz 48 Saat İçinde Kargoda

Ürün sepetinize eklendi

Sepete git

Royal Canin Mini Starter Mother&Babydog 3 Kg Yavru Kuru Köpek Maması

Royal Canin Mini Starter Mother&Babydog 3 Kg Yavru Kuru Köpek Maması

3182550778671
Ürün Kodu 3182550778671
Stok Durumu Tükendi
265,50 TL

Royal Canin Mini Starter Mother&Babydog 3 Kg Yavru Kuru Köpek Maması

Küçük ırk (1-10 kg arası) dişi köpek ve yavruları için komple mama – Gebelik dönemi sonu ve emzirme dönemindeki dişi köpek – Sütten kesilen 2 aya kadar yavru köpekler.

Beslenme açısından bakıldığında, küçük ırk köpeklerin ve genç yavrularının, özel beslenme gereksinimlerine göre özel olarak hazırlanmış mamalarla beslenmeleri çok önemlidir. Bu nedenle ROYAL CANIN® Mini Starter Mother & Babydog, 10 kilograma kadar olan köpekler için ve 2 aya kadar sütten kesilmiş yavru köpekler için ihtiyaç duyulan tüm besin öğelerini sağlar. ROYAL CANIN® Mini Starter Mother & Babydog, ROYAL CANIN®'in - besin maddelerinin, anne sütündekiyle aynı oranda, özel bir kombinasyonu olan - ‘Başlangıç Kompleksi' kullanılarak tasarlanmış ve yavru köpeklerin sindirim sağlığının ve doğal savunma sistemlerinin desteklenmesine katkıda bulunan özel besinlerle takviye edilmiştir. ROYAL CANIN® Mini Starter Mother & Babydog'un besin profili, annenin gebeliğin sona ermesi ve emzirmenin başındaki kritik dönemdeki yüksek enerji gereksinimlerine uyarlanmıştır. Kuru mamaya su ilave ederek, püre benzeri bir kıvama gelecek şekilde sulandırılması da kolaydır. Bu kıvam hem anne için çok lezzetlidir hem de yavruların etkin şekilde sütten kesilmesi için, annelerinin sütünden daha katı mamalara geçişini de kolaylaştırır.

Kedi, Köpek, Petshop, Kedi Maması, Köpek Maması, Kedi Ödülleri, Tasma, Aksesuar, Whiskas, Dreamies, Pedigre, Flexi, Enjoy, Formix...

265,50 TL
Bu ürünü şu an
Kişi inceliyor
Whatsapp destek hattı