Siparişleriniz 48 Saat İçinde Kargoda

Ürün sepetinize eklendi

Sepete git

Reflex Kuzu Etli Dilimli Köpek Ödülü 80 Gr

Reflex Kuzu Etli Dilimli Köpek Ödülü 80 Gr

8698995003087
MarkaREFLEX
Ürün Kodu 8698995003087
Stok Durumu Tükendi
57,23 TL

Reflex Kuzu Etli Köpek Ödülü 80 Gr

Reflex Lamb Slice köpeklerin beslenme ihtiyaçlarına uygun kuzu etli ödül maması. Özellikle eğitim dönemlerinde köpeğinizin doğru davranışları öğrenmesini kolaylaştırır. ET yapıda olan ödüller uzun çubuk şeklindedir.
Ödül maması köpeğinizin kolaylıkla çiğneyebileceği yumuşak küpler şeklindedir. Reflex ödül maması %40 oranında ham protein içermektedir. Koruyucu içermeyen ödül maması %100 doğal kuzu eti ile hazırlanmıştır. Tüm ırk yetişkin köpekler için uygundur.
Ürünün ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Öğün olarak besleme yapmayınız.
Köpeğinizin günlük aktivitesine göre 5 ile 10 adet ödül maması yedirebilirsiniz.
Köpeğiniz için daima taze içme suyu bulundurunuz.

Reflex natural süper premium köpek ödülleri yüksek orandaki et içeriğiyle kolayca sindirilebilir. Düşük kalorili olduğu için köpeğinize kilo aldırmaz. İçeriğindeki yağ asitleri deri ve tüy sağlığını destekler. Yüksek lezzetliliğiyle eğitimlerde etkilidir.

İÇİNDEKİLER:Kuzu Eti,Sebze Gliserini, Soya Proteini, Nişasta, Tuz.

BESİN DEĞERLERİ
Ham Protein %40
Ham Yağ %1,0
Ham Selüloz ( Lif ) %4,0
Nem %18

BESLEME ÖNERİLERİ:Bütün yetişkin köpekler için önerilir. Öğünlere ilave atıştırmalık olarak verilebilir. Bu ürün günlük tam mama yerine geçmez. Köpeğiniz için sürekli taze içme suyu bulundurunuz. Küçük ırk köpekler için parçalara parçalanıp verilmesi tavsiye edilir. İnsan tüketimi için uygun değildir. Serin ve kuru yerde saklayınız.

Kedi, Köpek, Petshop, Kedi Maması, Köpek Maması, Kedi Ödülleri, Köpek Ödülleri, Tasma, Aksesuar, Whiskas, Royal Canin, Dreamies, Pedigre, Flexi, Enjoy, Formix, Pro Line, Kedi Kumu...


57,23 TL
Bu ürünü şu an
Kişi inceliyor
Whatsapp destek hattı