Siparişleriniz 48 Saat İçinde Kargoda

Ürün sepetinize eklendi

Sepete git

Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı 5000 ml Professional 5kg Limon

Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı 5000 ml Professional 5kg Limon

4015600749484
MarkaFAİRY
Ürün Kodu 4015600749484
Stok Durumu Tükendi
164,02 TL

Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı 5000 ml Professional 5kg Limon

Fairy Elde Bulaşık 5 Lt

Fairy orijinal elde yıkama deterjanı limon kokuludur. Limon kokuluFairy Elde Bulaşık 5 Ltile çok sayıda bulaşık yıkayabilir uzun süreli kullanabilirsiniz. Limon kokulu elde bulaşık deterjanı size her zaman güvenebileceğiniz bir temizleme gücü verir.

Konsantre formüle sahip olan Fairy elde yıkamabulaşık deterjanızorlu yağları bile anında çözerek mükemmel bir temizlik sağlar. Sadece bir damla fairy bile size tüm bulaşığı yıkamanız için gerekli olan köpük miktarını size verecektir.

Az miktarda bulaşık deterjanı çok sayıda bulaşık yıkayabilirsiniz. Uzun sürek köpük etkisi ile bulaşıkları en iyi şekilde temizler. Her damlası daha fazla köpürür ve etkisi daha fazla sürer.

Yağları ve kirleri anında çözen Fairy ile bulaşıklarınızı kolay bir şekilde yıkayabilirsiniz. Bir damla fairy ile sıradan bulaşık deterjanlarına göre iki kat fazla bulaşık yıkayarak avantaj elde edebilirsiniz.

Yağları ve kirleri en iyi şekilde arındıran elde yıkama sıvı bulaşık deterjanı ile bulaşıklarınızı daha kolay bir şekilde yıkayabilirsiniz. 5 litrelik ekonomik paket ile en büyük bulaşıkların bile üstesinden gelebilirsiniz.

164,02 TL
Bu ürünü şu an
Kişi inceliyor
Whatsapp destek hattı