Siparişleriniz 48 Saat İçinde Kargoda

Ürün sepetinize eklendi

Sepete git

Febreze Hava Ferahlatıcı Sprey Oda Kokusu Dağ Esintisi 300ml

Febreze Hava Ferahlatıcı Sprey Oda Kokusu Dağ Esintisi 300ml

4015600908805
MarkaFEBREZE
Ürün Kodu 4015600908805
Stok Durumu Tükendi
82,60 TL

Febreze Hava Ferahlatıcı Sprey Oda Kokusu Dağ Esintisi 300ml

Koku Giderme teknolojisine sahip Febreze Oda Kokusu inatçı, kötü kokuları yok eder ve geriye hafif,ferah bir koku bırakır. Dağ Esintisi kokusu, zihninizi günlük rutinden çekip alarak, dağların zirvelerindeki asıl ferahlığın keyfini çıkarmanızı sağlar. Diğer oda kokuları kötü kokuları çoğunlukla sadece koku ile bastırırken, Febreze kötü kokuları gerçek anlamda yok eder, böylece siz ve misafirleriniz mutlulukla nefes alabilirsiniz. Diğer oda kokularının çoğu tehlikeli gazlar içerirken, Febreze %100 doğal bir nitrojen püskürtücü içermektedir. Febreze Oda Kokusu, inatçı kökü kokuları dahi silip süpürerek, geride hafif ve ferah bir koku bırakan, evinizin her gün ferah ve yenilenmiş olmasını sağlayan taze bir nefes gibidir.

Febreze Kumaş Ferahlatıcı ve Araba Ferahlatıcı gibi, benzersiz Koku Giderme teknolojisinin bulunduğu Febreze serisindeki tüm ürünleri deneyebilirsiniz. Koku Giderme teknolojisine sahip Febreze kötü kokuları yok eder ve geriye hafif, ferah bir koku bırakır.

• Dağ Esintisi kokusu, zihninizi günlük rutinden çekip alarak, dağların zirvelerindeki asıl ferahlığın keyfini çıkarmanızı sağlar.
• İnatçı kötü kokuları yalnızca maskelemez, onları gerçek anlamada yok eder ve geriye hafif, ferah bir koku bırakır.
• Muhteşem, hafif ve ferah kokular
• Yanıcı değildir, %100 doğal püskürtücü
• Geniş bir yelpazeye yayılan, yüksek kaliteli kokular

82,60 TL
Bu ürünü şu an
Kişi inceliyor
Whatsapp destek hattı