Siparişleriniz 48 Saat İçinde Kargoda

Ürün sepetinize eklendi

Sepete git

Evolvia Ac Antikolik Mama 400 gr

Evolvia Ac Antikolik Mama 400 gr

8680835000097
MarkaEVOLVİA
Ürün Kodu 8680835000097
Stok Durumu Tükendi
395,30 TL

Evolvia Ac Antikolik Mama 400 gr

Evolvia ac 400 gaz ve sindirim problemi yaşayan bebekler için geliştirilmiş doğumdan itibaren kullanılabilen Evolvia Antikolik Mama.

Gaz ve sindirim problemi yaşayan bebekler için, doğumdan itibaren anne sütüne takviye olarak veya tek başına kullanılabilen biberon mamasıdır.

Bebeklerimizin en büyük problemlerinden biri olan gaz problemi bazı zamanlar uykusuz geceleri de beraberinde getiren bir durumdur. Fakatevolvia antikolikile bu durum daha iyi bir hal alabilir.

Doktorunuzun yönlendirmesi doğrultusunda doğumdan itibaren geri kaçım ve kusma semptomları geçene kadar kullanabilirsiniz.

İçindekiler:Maltodekstrin, laktoz, beta pozisyonlu palmitik asitçe zengin bitkisel yağlar (palm yağı, palm çekirdeği yağı, kolza yağı, ayçiçek yağı, oleik asitçe zengin ayçiçek yağı, araşidonik asitçe (AA) zengin yağ), kısmen hidrolize edilmiş whey proteini, kısa ve uzun zincirli fruktooligosakkaritler, mineraller (monokalsiyum fosfat, kalsiyum klorür, kalsiyum hidroksit, bisodyum fosfat, kalsiyum karbonat,magnezyum sitrat, potasyum hidroksit, potasyum klorür, sodyum sitrat, potasyum sitrat, demir sülfat, çinko sülfat, bakır sülfat, mangan sülfat, potasyum iyodür, sodyum selenit), kıvam artırıcı (keçi boynuzu lifi), emülgatör (soya lesitini ve yağ asitlerinin mono- ve digliseritlerinin sitrik asit esterleri), vitaminler (vitamin C, vitamin E, nikotinamid, kalsiyum pantotenat, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B1, vitamin A, folik asit, vitamin K, biyotin, vitamin D, vitamin B12), balık yağı (DHA kaynağı), L-Tirozin, kolin klorür, taurin, inositol, nukleotidler (sitidin-5'-monofosfat, disodyum uridin -5'- monofosfat, adenozin-5'-monofosfat, disodyum guanozin -5'-monofosfat, disodyum inozin -5'- monofosfat), L-Histidin, L-Karnitin, antioksidanlar (tokoferolce zengin ekstrakt, askorbil palmitat)

395,30 TL
Bu ürünü şu an
Kişi inceliyor
Whatsapp destek hattı