Siparişleriniz 48 Saat İçinde Kargoda

Ürün sepetinize eklendi

Sepete git

Elidor Anında Onarıcı Bakım Şampuan 200 ml

Elidor Anında Onarıcı Bakım Şampuan 200 ml

8690637979484
MarkaELİDOR
Ürün Kodu 8690637979484
Stok Durumu Tükendi
16,40 TL

Elidor Anında Onarıcı Bakım Şampuan 200 ml

Yıpranmayı geri al ! Islak saçına masaj yaparak uygula. Köpürt ve durula.

Saçının ihtiyacına göre 2. defa uygulayabilirsin.

Saçların yıprandı mı ? Elidor Anında Onarıcı Bakım serisi ile saçların ilk kullanımdan itibaren* güçlensin, onarılsın. Elidor Anında Onarıcı Bakım Şampuanı, kalsiyum ve keratin içeren özel formülü sayesinde saçta birikmiş kalıntıları temizleyerek saçını bir sonraki deneyime hazırlar, anında onarım özelliğiyle ilk kullanımdan itibaren saçlarına etki eder ve yumuşak kalmasına yardımcı olur.

• Yeniden yapılandırma sağlayan Elidor Anında Onarıcı Bakım Şampuanı, kalsiyum ve keratin içeren özel formülü sayesinde sadece 5 yıkamada yumuşak, parlak saçlara kavuşmanı sağlar.

• Saç yüzeyindeki yıpranma belirtilerini yok eden Elidor Anında Onarıcı Bakım Şampuanı, saçının ihtiyaç duyduğu nemi ve vitamini sağlayarak saç dokunu hızla onarır ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.

• Saçların eskisi kadar yumuşak değil mi ? Cansız ve hareketsiz mi duruyorlar ? Yıpranmış olabilirler. Saçlarına onarım yaparken, yeniden yapılandırmanın birçok yolu var!

• Elidor Anında Onarıcı Bakım Kremi, içerisindeki keratin sayesinde saçındaki tarama zorlukları ve kurulukların meydana getirdiği yıpranmışlıkları onarır.

• Yumuşak saçlara sahip olmak için argan, macadamia ve badem gibi işlenmiş yağları tercih edebilirsin. Hafif oldukları için yıpranmış saçları ağırlaştırmadan veya yağlandırmadan nemlendirirler.

• En iyi sonucu elde etmek için Elidor Anında Onarıcı Bakım Şampuanı’nı saç kremiyle birlikte kullan! Bazı kremler o kadar hızlı etki eder ki, güzel saçlara sahip olmak için yalnızca 3 dakika kalmaları yeter.

16,40 TL
Bu ürünü şu an
Kişi inceliyor
Whatsapp destek hattı