Siparişleriniz 48 Saat İçinde Kargoda

Ürün sepetinize eklendi

Sepete git

Dermokil Mavi Ladin Mucizevi Kil Jel El Sabunu 500 ml

Dermokil Mavi Ladin Mucizevi Kil Jel El Sabunu 500 ml

8697916011255
Ürün Kodu 8697916011255
Stok Durumu Tükendi
40,71 TL

Dermokil Mavi Ladin Mucizevi Kil Jel El Sabunu 500 ml

Dermokil Mavi Ladin Mucizevi Kil Sabunu, içeriğindeki doğal Çam kokusu ve kil mineralleri ile tüm cilt tiplerinde özel bakım sağlar. Cildinizi temizlerken cildin doğal nem dengesini korumasına yardımcı olur, ciltte ipeksi bir dokunuş sağlar. Kalıcı kokusu ile canlılık ve ferahlık verir. Her yıkamadan sonra cildinizde kalan doğal çam kokusu ile ferahlık hissi sağlar.

ANA İÇERİKLER

KİL: Tek başına veya diğer maddelerle karışık olarak kullanılan kil, her tür cildi temizler, sıkılaştırır ve besler, toksinleri cildin en derin tabakalarından dışarı çıkarır, çok amaçlı ve kullanımı son derece basittir. Kil cilt bakımında çok yönlü bir maddedir. Derin bir temizleyici olarak kil emme özelliği sebebiyle ciltte ve gözeneklerde biriken fazla yağı ve kiri epidermisin derinliklerinden çıkarır. Besleyici olarak kil, sağlıklı cildin devamlılığı için önemlidir. Temizleyici ve sıkılaştırıcı olarak etkilidir, ölü hücreleri peeling özelliği ile ciltten uzaklaştırır. Terapi kil, aynı zamanda antiseptik, anti iltihabik ve analjeziktir.

PARFUM: Doğal çam kokusu ellerinizi yıkarken sizi ferahlatacak ve kalıcılığıyla saatler boyu sizi Ladin ağaçlarının derinliklerinde hissettirecektir.

GLİSERİN: Çok iyi bir nemlendiricidir. Farma özellikli gliserin kullanılmaktadır. Cildi besleme ve yumuşatma, çatlak ve kurulukları giderme özelliğindedir.

40,71 TL
Bu ürünü şu an
Kişi inceliyor
Whatsapp destek hattı